27 września 2017

Acorn & Sunflower piękny zapach od Goose Creek Candle


Nadeszła jesień, więc więcej będzie sie pojawiać zapachów na blogu. Woski i świece towarzyszą mi przez cały rok, ale to właśnie jesienią, kiedy za oknem zimno, mokro i wietrznie, mam ochotę otulić się zapachem.
Acorn & Sunflower to niestety kolejny aromat wycofany przez producenta. Udało mi się go poznać dzięki uprzejmości Julity, właścicielki sklepu Pachnąca Wanna
I odkąd go poznałam, już żałuję, że go wycofali.
Zapach jest przepiękny. Czuję najbardziej mokre jeszcze żołędzie zbierane podczas jesiennego spaceru z wilgotnych od deszczu liści. Jestem zakochana w tym aromacie, jest tak zaskakująco jesienny, że powinien charakteryzować tą porę roku. Wyczuwalne są także jabłka i słonecznik. Ciepły, słoneczny, piżmowy. Idealny!


Wosk ma piękny, soczyście żółty kolor idealnie pasujący do słoneczników. Jest mocny i wyjątkowy. Jeszcze chyba nigdy nie miałam wosku pachnącego słonecznikiem, więc tym bardziej jest to dla mnie nowość.
Cieszę się, że miałam okazję go poznać, zanim całkowicie zniknie. Liczę, że firma stworzy coś na jego podobieństwo, będę wypatrywać i czekać :)


Wiele inspiracji w formie wosków i świec znajdziecie w Pachnącej Wannie


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz