23 października 2017

Apple & Teakwood daylight Country Candle


Jednym z aromatów, jakie kojarzą mi się z jesienią są jabłka. Soczyste, rumiane i słodkie. Bardzo lubię jabłkowe zapachy, solo i w połączeniu z przyprawami, oraz dymnymi, drzewnymi nutami.
Takim w pełni oddającym uroki tej pory roku jest zapach Apple & Teakwood Counntry Candle. 
Jest on idealny na wieczory przy kominku, z książką w ręku i kubkiem gorącej, aromatycznej herbaty. Miałam przyjemność spędzić z tą świeczką miniony weekend i jestem nią zauroczona.

Apple & Teakwood Country Candle to perfekcyjne połączenie najlepszego aromatu jabłek z drewnem tekowym, które zapewnia wyjątkowy i trwały zapach. Znajdziemy w nim nuty zapachowe jabłek, drewna, gałki muszkatołowej i bursztynu.
Jest to zapach ciepły, słodki dzięki tytułowym owocom i równocześnie delikatnie dymny. W jednej chwili wyczuwam głównie jabłka, by po chwili na prowadzenie wysunęły się drzewne akordy. Jest to idealnie zbalansowana kompozycja odsyłająca mnie do wspomnień pieczonych jabłek przy ognisku. Mokre drewno początkowo nie chce się rozpalić i dymi gryząc w oczy, by po chwili przeistoczyć się w skwierczące płomienie nad którymi pieczemy jabłka. Zajadając słodkie pieczone owoce, zlizując sok cieknący po rękach i delektując się chwilą nic więcej się nie liczy. To właśnie odnalazłam w małym daylighcie od Country Candle. 


Świeczka, choć mała, tworzy przyjemny nastrój wypełniając salon delikatnym światłem migoczącego płomienia. Bardzo podoba mi się etykieta ukazująca tekowe wiadro pełne jabłek, a na ścianie wisi przepiękny wieniec. Klimatyczny obrazek idealnie oddający zapach wosku.
Jeśli macie ochotę zatracić się w aromacie Apple & Teakwood to znajdziecie go na stronie kringle.pl w cenie 12 zł. Taka świeczka pali się aż 12 godzin więc warto przetestować zapach nim zdecydujemy się na dużą świecę.


To jak ? Poczuliście ten aromat ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz