12 marca 2018

GlySkinCare Gold Collagen Facial Mask


Są kosmetyki, do których często wracam z tego powodu, że świetnie się sprawdzają i dają skórze wszystko to, czego w danej chwili potrzebuje.
Takim produktem jest Kolagenowa maska ze złotem GLYSKINCARE.
Spisuje się na medal i sięgam po nią przed ważnym wyjściem, ponieważ rewelacyjnie rozświetla skórę, wygładza ją, nawilża i sprawia, że staje się promienna a podkład trzyma się na niej nienagannie przez całą noc.

Maska ma duży format, ponieważ jest zapakowana rozłożona, a nie poskładana jak większość maseczek w płachcie. Bardzo podoba mi się takie rozwiązanie, ponieważ nie uszkodzimy jej już podczas rozkładania.
W plastikowym, przezroczystym pojemniczku, jest ona mocno nasączona płynem. Przed użyciem warto włożyć ją na 5 minut do lodówki, żeby spotęgować efekt chłodzenia. Chociaż przyznam, że i bez tego fajnie chłodzi.


W zestawie otrzymujemy także próbkę kremu.

Jak widać w opakowaniu, maseczka ma dość wąskie otwory na oczy i usta i po nałożeniu na twarz, jest to mało komfortowe. Jednak zdałam sobie sprawę, że tak wycięte otwory mają na celu również wygładzić okolice oczu i ust, więc najlepiej położyć się z taką maską i po prostu zrelaksować.
Jak większość kolagenowych płatów lubi się odklejać podczas chodzenia, dlatego za każdy razem  leżę z maską około 20-30 minut, jakie sugeruje producent.
Maska jest zadziwiająco wytrzymała i podczas dopasowywania do skóry twarzy nie rozrywa się, a wręcz przeciwnie, łatwo daje się naciągać. Leży jak druga skóra :) I do tego przyjemnie pachnie, rzekła bym tak "luksusowo", o ile wiecie o czym mówię :)


W składzie maseczki znajdziemy złoto, kolagen, aloes, alantoinę, wyciąg z kwiatu róży francuskiej, witaminy A,C,E i B3, oraz silnie nawilżający kwas hialuronowy.
Po zdjęciu maseczki, należy nadmiar wklepać w skórę i poczekać do całkowitego wchłonięcia. Nie trwa to długo, a efekt jest zaskakujący. Skóra jest cudownie rozpromieniona, jasna i wygląda na dużo gładszą.

Wprawdzie wygląda się w niej koszmarnie i lepiej nikomu się w niej nie pokazywać, żeby nie doznał uszczerbku na zdrowiu :)


Na czas trzymania maski, nakładam także maskę na włosy i w jednym czasie pielęgnuję i włosy i skórę.
Jestem zachwycona efektami jakie daje to cudo i polecam Wam szczerze jako maskę bankietową. Jej koszt to ok 25 zł i warta jest każdej złotówki.
KOLAGENOWA MASKA NA TWARZ ZE ZŁOTEM dostępna jest w sklepie medycznym ADMED24.PL

Zobacz również Kolagenowe płatki pod oczy ze złotem 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz