2 kwietnia 2018

Goose Creek Candle - woski Cherry Blossom, Black Cherry, Pineappe Upside Down Cake


W Pachnącej Wannie pojawiło się ostatnio mnóstwo nowości. Dużo ciekawych zapachów w formie świec i wosków, do których jak wiecie mam słabość.
Wiele z nich przetestowałam, więc będzie pojawiać się teraz sporo recenzji, na które serdecznie zapraszam :)
Dzisiaj, już poświątecznie, przedstawię Wam 3 zapachy - bardzo owocowe i z pięknymi etykietami. Który z nich stał się moim ulubieńcem ? Zapraszam do zapoznania się z dalszą częścią posta :)

CHERRY BLOSSOM


  
Na zapachy kwitnącej wiśni czekam co roku i zawsze wprowadzają mnie w zachwyt. Piękne etykiety fantastycznych drzewek zapowiadają kuszenie zmysłów. Ale czy marka stanęła na wysokości zadania?
"Intensywnie różowe kwiaty wiśni wypełniają okolicę swym nieskrępowanie prawdziwym, wiosennym zapachem"
  Jest to najgorsze wydanie tego typowo wiosennego zapachu, z jakim się do tej pory spotkałam. Wosk ma słabą moc, jest bardzo pudrowy, mdły i jakiś taki nijaki.

NUTY GŁOWY: kwiat wiśni, gruszka
NUTY SERCA : fiołki, dziecięcy puder
BAZA : wiosenne kwiaty, cedr

Na sucho już mi się wydawał dosyć mdły, a po rozpaleniu, moje przeczucie się potwierdziło. O wiele za mocno czuć tu pudrowość, jak zasypka dla niemowląt. Mało kwiatów, a szczególnie pięknej wiśni, którą uwielbiam w formie kwitnącej.
Etykieta zachwyca, ale to za mało. Jest to moja bolączka, ponieważ uwielbiam zapach wosków i świec Cherry Blossom, ich piękny delikatnie różowy kolor, cud, jaki stworzyła natura obsypując kwieciem drzewka, ale tym razem marka po prostu mnie zawiodła.
Cherry Blossom 24,00 zł

BLACK CHERRY


 

 
"Poddaj się apetycznemu aromatowi słodkich, dojrzewających wiosną czarnych czereśni"
To jest klasyka i zarazem mistrzostwo świata. Piękny, głęboki, prawdziwie czereśniowy! Aż mi ślinianki pracują, kiedy wosk się topi.  

NUTY GŁOWY: jabłka, czereśnie, słodka śliwka
NUTY SERCA: wata cukrowa, fiołki
BAZA: czerwone porzeczki, świeże liście

Zapach bardzo realistyczny, czereśniowy, owocowy, soczysty, słodki, upajający. 
Jest tak doskonały, jak dojrzałe, pełne, czarne czereśnie. Zapach i smak mojego dzieciństwa. U babci w ogródku zawsze zbierałam te słodkie owoce.  Doskonale odwzorowany zapach. Chylę czoła. 
Black Cherry 24,00 zł


PINEAPPLE UPSIDE DOWN CAKE


 
 "Ciepłe, prosto z piekarnika, odwrócone ciasto ananasowe jest nowym ulubionym przepisem rodziny"
Ten wosk jest totalnym zaskoczeniem. Jednocześnie bardzo ciastowy, a jednak czuć w nim moc ananasa. Moim dzieciom nie podobał się wcale, a mnie zahipnotyzował. Ananasowe maślane ciasto, świeżo wyjęte z pieca, pokrojone i pałaszowane jeszcze ciepłe. 

NUTY GŁOWY: waniliowe ciasto, pieczony ananas
NUTY SERCA: cukier waniliowy
BAZA: mandarynka, cytryna, brzoskwinia

Zapach jest bardzo rozwijający się, czuć typowy placek, a po chwili cytrusowe nuty. Wanilia wybija się gdzieś w tle, ale rządzi ananas! Zdecydowanie i bezsprzecznie! Pyszny, smakowity aromat, dla którego warto zajrzeć do kuchni. Byłam go bardzo ciekawa i to jest coś, czego się nie zapomina!
Pineapple Upside Down Cake 24,00 zł

Nowe zapachy 2018, jakie przygotowała dla nas marka Goose Creek Candle, to ciąg zaskoczeń. Zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Jedno trzeba przyznać. Nudno nie jest!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz