24 kwietnia 2018

IV edycja Meet Beauty - puścili nas z torbami!


21 i 22 kwietnia 2018 roku w Warszawie w hotelu Lord odbyła się już IV edycja największej w Polsce konferencji dla blogerów i vlogerów urodowych - Meet Beauty. 
Zostałam zaproszona po raz trzeci i szykuję właśnie moją fotorelację z tego wydarzenia, jednak zdjęć jest tak dużo, że zajmie mi to jeszcze trochę czasu. Tymczasem przygotowałam przegląd prezentów, jakie otrzymałyśmy podczas tych dwóch fantastycznych dni. Część z nich dostałyśmy na stoiskach marek, gdzie mogłyśmy porozmawiać i dowiedzieć się czegoś o firmie, część to upominki otrzymane na warsztatach i wykładach, a większość dostałyśmy na koniec spotkania w pięknych, ogromnych torbach. Moja ma wstawki zielone, dedykowane właśnie pielęgnacji.
Nie przedłużając zapraszam na prezentację.

Na stoisku EFEKTIMA dostałyśmy trzy rodzaje peelingów - nowości, które już zaczęłam testować,  a także miniaturkę serum antycellulitowego i hydrożelowe płatki pod oczy w kolorze czarnym :)


ANNABELLE MINERALS obdarowała nas pięknymi mineralnymi cieniami ( ja otrzymałam Lemonade i Smoothie ) a na najpiękniejszym na całej konferencji stoisku, można było ułożyć swoją kompozycję, zrobić zdjęcie i otrzymać nowość - wielofunkcyjny olejek.


Uczestniczyłam w warsztatach zorganizowanych przez NATURA SIBERICA gdzie mogłyśmy przygotować swój peeling, a po spotkaniu każda z nas otrzymała ogromny krem do pielęgnacji ciała.


Stoisko ROGE CAVAILLES  i MUSTELA również miały piękne stoisko przyciągające słodkimi misiami. Żałuję, że nie porozmawiałam dłużej z firmami, ale wszystko działo się w tych dniach tak intensywnie, że nawet nie wiem jak to się stało. O wspaniałych dermokosmetykach Roge Cavailles pisałam niedawno na blogu, a ze spotkania przywiozłam kolejny pięknie pachnący krem pod prysznic.


Produkty Bebe Stealtopia Mustela bardzo pomogły w pielęgnacji skóry mojej córki i cieszę się, że przywiozłam kolejne travelsizowe opakowania. Na wakacje będą idealne.


Od marki TOŁPA dostałyśmy same perełki, które od dawna chciałam przetestować <3


O tlenowych kosmetykach O2Skin czytałam dużo pozytywnych opinii i cieszę się, że udało mi się zapisać na ich warsztaty, a także wygrać w losowaniu na stoisku urocze pudełko w sowy z serum tlenowym i produktami marki Chic, które to stoiska były koło siebie.W torbach znalazłam także wielkie pudełko z dwoma kremami na dzień i na noc. Do szczęścia brakuje mi tylko kremu pod oczy :)SO CHIC! jest  dla mnie totalna nowością i z przyjemnością przyjrzę się marce bliżej. Stoisko miało także piękną ściankę, którą pokażę Wam w fotorelacji.


Również Pierre Rene było dla nas szczodre organizując warsztaty z upominkami oraz prezentację swoich kosmetyków wystawiając ogromne szafy w strefie relax.


Obok znajdowała się szafa produktów MIYO


Od BARTOS COSMETICS otrzymałyśmy jeden z dwóch kremów. Mi trafił się akurat ten, który bardzo chciałam przetestować, więc mega jestem zadowolona. Maka jest dla mnie zupełną nowością, ale już jestem zakochana w opakowaniach i pokładam w niej ogromne nadzieje.


BIO OIL przygotował dla nas pięknie zapakowany olejek, który już miałam okazje poznać podczas testowania nowości dla Rossmanna, więc bardzo się cieszę, że mogę do niego wrócić.


MEDI HEAL przyszykowało dla nas pudełko z trzema maseczkami w płachcie, które uwielbiam.


POLLENA EWA  miała dla nas stanowisko, gdzie mogłyśmy przebadać stan naszej skóry i zostały nam podarowane produkty odpowiednie do naszej pielęgnacji. Moja skóra ma mocno rozszerzone pory, kilka naczynek i jest przesuszona.


Marka NEESS przygotowała dla nas warsztaty, w których ja nie uczestniczyłam, ale na koniec otrzymałam tak jak pozostali świetną torbę z podarkami :)
Jestem bardzo ciekawa tej szczotki do makijażu, bo zawsze mnie intrygowała. Teraz będę miała możliwość jej przetestowania.


Jak widzicie było co targać, bo jak co roku Meet Beauty  puściło nas z torbami! Pełnymi wspaniałych kosmetyków, które już sfotografowane, mogę spokojnie używać :) Spodziewajcie się wielu recenzji, które sukcesywnie będą się pojawiać.

Wszystkim markom serdecznie dziękuję, a organizatorom konferencji biję brawo za tak cudowną organizację, piękne miejsce spotkania i rozmach, z jakim nas przyjęliście <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz