3 maja 2018

Moonlit Amber & Cashmere - tumbler zpachowy Elixir


Świec zapachowych jest na rynku coraz więcej, pojawiają się nowe marki, wszystkie ciekawe i kuszące pięknymi etykietami. Jenak czasem warto postawić na prostotę, na skromny design, ale bogate wnętrze.
Na stronie Pachnąca Wanna  pojawiły się jakiś czas temu średnie tumblery Elixir o ciekawych kompozycjach zapachowych. Elixir jest odrębną linią marki Goose Creek Candle  zawierającą autorską formułę Aromatic pozwalającą uzyskać 3x więcej zapachu niż konkurencja.

Mam przyjemność palić jedną z tych świec i muszę przyznać, że zapach rozchodzi się błyskawicznie i jest naprawdę intensywny. Dzięki obecności 3 knotów rozpala się bardzo szybko i tworzy centymetrowy basen już po chwili od rozpalenia.Podoba mi się jej wygląd: proste, pastelowo fioletowe szkło z logo i nazwą zapachu.

MOONLIT AMBER & CASHMERE   to ciepła, bursztynowa kompozycja tworząca romantyczny, magiczny nastrój.

Nuty głowy: bursztyn, kaszmir
Nuty serca: cytrusy, białe kwiaty
Baza: drzewo sandałowe

Knoty są specjalnie zaprojektowane tak, aby spalały się jasnym, czystym płomieniem. Dlatego podczas palenia nie mamy okopconych ścianek, są idealnie czyste. Przewidziany czas palenie świecy o wadze 411g to około 45 godzin.


Aromat jest otulający, ciepły, słodkawy, na pewno dominuje tu kaszmir i bursztyn, ale wyraźnie czuć kwiaty i drzewo sandałowe. Jest to ciekawa kompozycja i moim zdaniem bardziej pasująca na chłodne pory roku. Latem może być za ciężka.


Świeca na pewno pięknie wygląda w pomieszczeniu i stanowi jego ozdobę. Jeśli wszystkie są tak intensywne, jak ta, to jestem pod wrażeniem. Paliłam ją na tarasie podczas kilku ubiegłych wieczorów i zapach czuć było bardzo mocno, w domu podobnie. Po zgaszeniu wyczuwa się ją jeszcze przez parę godzin. Świeca, podobnie jak tumblery Goose Creek Candle, ma metalowe wieczko, które po zgaszeniu chroni ją przed kurzem.

Zobacz także 
Colonial Candle Vanilla Buttercream 
GCC Watermelon Chiller 
GCC 200 Years 
GCC Citrus of Kauai 
 


Jak Wam się podoba ?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz