18 czerwca 2018

Krem de la krem Świeczka sojowa "Flower Cream"


Na stronie sklepu Krem de la krem pojawiły się świece sojowe autorstwa właścicieli sklepu. Kompozycje zapachowe, etykiety i nazwy świec wymyśliła i zaprojektowała Magdalena, która jest niesamowicie miłą, pełną pomysłów i zdolną osobą.
Ja skusiłam się na jedną z tych świeczek, której opis na stronie był bliski moim upodobaniom.

Sojowa świeczka jest naprawdę maleńkich rozmiarów, ale przez to mnie jakoś rozczula. Zamknięta jest w szklanym słoiczku z metalową pokrywką. Sojowy wosk ma śliczny, seledynowo - pastelowy kolor, a na słoiczku widnieje bardzo ładna etykieta.Dodatkowo świeczka zapakowana była w papierowy kartonik, zabezpieczający na czas transportu.
Sama świeczka ma pojemność 40 ml i jej czas palenia to 9-11 godzin.

Zapach Flower Cream: bergamotka, brzoskwinia, jaśmin, paczula – kwiatowo-owocowy, kremowy, słoneczny. Inspiracją do powstania tej kompozycji było szczęście i beztroska związana z latem.

Świeczka posiada bawełniany knot, który spala się czysto i nie kopci. Rozpala się bardzo szybko tworząc ładny basen.


Jeśli chodzi o moc, to paląc ją w pokoju nie czułam zbyt mocno aromatu. Jednak dzisiaj, kiedy paliłam ją na tarasie, moc była całkiem niezła.
Zapach jest bardzo przyjemny, letni, kremowy, kwiatowo-owocowy. Nie męczy i nie przyprawia o ból głowy. Świetnie sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach, albo na tarasie, gdzie ruch powietrza powoduje wyraźniejsze odczuwanie zapachu.To maleństwo jest naprawdę urocze i cieszę się, że mogłam poznać markę własną sklepu. W asortymencie są na chwilę obecną 3 świeczki, więc warto znaleźć odpowiednią dla siebie.

Flower Cream  dostępna jest w cenie 19,00 zł. 

Jak Wam się podoba ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz