31 lipca 2018

Pineaplle Cilantro Yankee Candle - świeca o zapachu sorbetu ananasowego


Pineapple Cilantro to zapach, do którego mam ogromny sentyment. Był to jeden z pierwszych wosków, jakie kupiłam poznając tarty Yankee Candle. Z tym aromatem zetknęłam się po raz pierwszy kilka lat temu, a po wielu woskach, przyszedł czas na świecę.

PINEAPPLE CILANTRO to piękny zapach zmrożonego ananasowego sorbetu z listkiem kolendry. Mocno wyczuwalny jest tutaj także kokos, nie wiem nawet czy nie na równi z ananasem. To połączenie kwaśno słodkiej pinacolady już w samo w sobie gwarantuje orzeźwienie i tropikalne klimaty. Ten letni koktajl mocno schłodzony jest idealny na takie gorące dni, jakie mamy właśnie teraz. Świecę palę na tarasie wieczorami i już po chwili w powietrzu unosi się zapach egzotyki.Świece Yankee Candle rozpalają się dość opornie, więc wspomagam się piękną iluminą w kształcie złotego serca, zakupioną jakiś czas temu w Pachnącej Wannie
Kolor wosku jest jasno zielony, etykieta bardzo ładna. Sam zapach jest mocno wyczuwalny, soczysty, radosny i kojarzy się z wakacjami na tropikalnej wyspie. Jestem jego fanką i bardzo go lubię, często do niego wracam i jeszcze mi się nie znudził.


Jeśli ktoś nie przepada za kokosem, to może go trochę drażnić, ponieważ w tej kompozycji jest wyraźnie wyczuwalny. Jak dla mnie słodycz kokosa jest idealne zrównoważona przez cytrusy, a kolendra dodaje pazura. Jest to aromat pozwalający się odprężyć.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz