10 lipca 2018

See Bloggers Łódź 2018 - VI edycja Festiwalu


Mam ostatnio problem z relacjonowaniem na bieżąco spotkań, w których uczesticzę. Jak się człowiek nie zmobilizuje od razu, to potem wciąż to się odkłada na jutro. Ale w końcu, korzystając z urlopu, przychodzę do Was z moją fotorelacją z See Bloggers 2018, które po raz pierwszy odbyło się w Łodzi. Miało być na nim aż 2000 influencerów, dlatego potrzebne było większe miejsce. Spotkanie trwało 2 dni - 23 i 24 czerwca w EC1 Łódź- Mieście Kultury. Rzeczywiście gmach był potężny, kilkupiętrowy i swobodnie można było się zgubić :)
Do Łodzi przyjechałam już w piątek 22 czerwca i udałam się do apartamentu, który wynajęłam wraz z Natalią z bloga Hutnez . Spędziłyśmy razem wspaniałe dni pełne wrażeń i rozmów.
Apartament, jaki miałyśmy to Aparts Loft Bed&Breakfast - bardzo fajne miejsce, więc polecam.


W sobotę rano pojechałyśmy taksówką, które w Łodzi są zaskakująco tanie ! na miejsce wydarzenia, aby się zarejestrować i odebrać identyfikatory.Nie udało mi się zapisać na ani jedne warsztaty, ale nie ubolewałam z tego powodu, bo na sali głównej działo się wiele. Ciekawe prelekcje, rozmowy, spotkania z wspaniałymi ludźmi, to dużo wnosi do życia uczestników. Organizacja wydarzenia była na najwyższym poziomie, i tu chylę czoła twórcom tej edycji. Ania i Kuba spisali się na medal!
Oprócz warsztatów i wykładów wszędzie porozstawiane były stoiska wielu firm. Na każdym z nich można było porozmawiać, zrobić zdjęcie i otrzymać upominki. Przez całe dwa dni odbywały się konkursy na najlepsze zdjęcie wrzucone z odpowiednim hasztagiem na social media, więc uczestnicy prześcigali się, żeby się wykazać.

To niesamowite, że tak blisko jest się z osobami znanymi tylko z internetu, czy telewizji, że można z nimi swobodnie zamienić kilka słów, zdobić zdjęcie, zadać pytania. W ten właśnie sposób poznałam osobiście Karolinę Gliniecką Charlize Mystery, której bloga czytam od dawna, a także przepiękną Sandrę Kubicką - modelkę pochodzącą z Łodzi, a mieszkającą w Stanach.Od jakiegoś czasu śledzę też Instastories Malwiny z Bakusiowo.pl, która jest rewelacyjna pokazując swoją rodzinkę.


Pokażę Wam teraz kilka stoisk, bo naprawdę robiły wrażenie:)Stoisko Piątnica zaskoczyło mnie ciekawą degustacją , gdzie nawet można było spróbować lodów przygotowanych przez firmę. Rewelacja.

Nie mogło mnie zabraknąć na stoiskach z koreańskimi kosmetykami, gdzie wystawiało się Kontigo, SkinGarden i MediHeal. Raj dla oczu <3

Wieczorem jeszcze odbyła się Gala #Hasztagi Roku 2018, podczas której przywitano nas szampanem, a na zakończenie wyczekiwany przeze mnie koncert Kasi Nosowskiej, którą kocham od zawsze :) Koncert był niesamowity, a potem bawiliśmy się na Afterparty. 


Kolejny dzień był już dla mnie krótki, bo musiałam wracać do domu. Jednak czerpałam z niego pełnymi garściami :)


 
Przywitano nas Red Bullem, który dodał nam skrzydeł po wieczornym party :)  Jeszce kilka spacerów i zdjęć po stoiskach, panel Fashionelki, spotkania na dymku ( pozdrawiam Cię Natalia- dzięki tym wyjściom dużo się działo, min. fotka z Żebrowskim ) i powrót do domu. Żegnałam Łódź w deszczu :(
Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w tej edycji. Do tej pory byłam tylko na 2 pierwszych - w Sopocie, a potem w Gdyni. Potem kilka lat przerwy, bo terminy nie zgrywały się z moimi planami, no i w końcu udało się pojechać do Łodzi :) Cieszę się, że spotkałam tyle osób, mogłam porozmawiać na stoiskach, wysłuchać ciekawych paneli i uściskać tak wiele znajomych. Mam nadzieję, że za rok też się uda :)

A oto, co przywiozłam z dwudniowego See Bloggers. Nie udało mi się dotrzeć na wszystkie stoiska, bo scena główna wzywała, ale może w przyszłym roku to nadrobię :)


Dziękuję i do zobaczenia  w przyszłym roku !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz