15 sierpnia 2018

Hello Asia 3 - Patka przegięła!


Miesiąc temu zostałam zaproszona przez Patrycję z bloga Interendo.pl na trzecią edycję Hello Asia. Odbyła się ona w rodzinnym mieście Patrycji, czyli w  Grudziądzu. Połączenie ode mnie z Lubina było kiepskie, więc zabrałam się samochodem z Olą z kanału Wroobela. Moimi towarzyszkami podróży były także Ola z kanału HeyItsAlexK oraz Karolina z bloga Do połowy pełna
Droga upłynęła nam szybko i przyjemnie i wkrótce zameldowałyśmy się w Hotelu Rad, gdzie nocowali praktycznie wszyscy. Hotel był przyjemny, z browarem na miejscu :)
Po południu, po zalogowaniu się w hotelu, integrowaliśmy się na kolacji.
Nazajutrz z samego rana odbyło się spotkanie w Instytucie Yasumi w Grudziądzu, które naprawdę wyglądało pięknie i zrobiło na wszystkich uczestnikach wielkie wrażenie.


Znajdowało się tam piękne patio urządzone w stylu japońskim.

W jednym z pomieszczeń Patrycja zorganizowała nam świetne spotkanie, podczas którego opowiedziała nam o zaletach zielonej herbaty Matcha, rozdała każdemu uczestnikowi spotkania box własnego autorstwa opierający się na 10 krokach koreańskiej pielęgnacji według książki Charlotty Cho " Sekrety urody Koreanek ". Patrycja sama zafundowała nam te pudełka, co wprawiło nas w osłupienie. Dostaliśmy także pięknie wydaną książkę " Sekrety Gejszy", masażer jadeitowy i limfatyczny, kubki i siateczki z logo Hello Asia3. W boxach znajdowały się kosmetyki koreańskie i japońskie, oraz azjatyckie słodycze.

Po odśpiewaniu 100 lat dla Oli HeyItsAlexK, która miała urodziny kilka dni wcześniej, prawie zjaraliśmy Yasumi, ponieważ race wymagały wyższych pomieszczeń xD i zjedzeniu pysznego torta, Patrycja zrobiła ciekawy wykład o Matchy.
Następnie zrobiliśmy sobie z niej maseczki przy użyciu aloesowego żelu. To była fajna zabawa.

Ale to nie koniec niespodzianek :) Patrycja zorganizowała konkurs na zgadywanie smaków azjatyckich Kit-Katów z zasłoniętymi oczami. Powiem Wam, że to wcale nie było łatwe zadanie, choć i tak udało mi się zająć zaszczytne drugie miejsce. Pierwsze zajęła Karolina z bloga Do połowy pełna.  Obie dostałyśmy zestaw lokalnych słodyczy "Wisełka", które były przepyszne :)

Oczekiwanie na swoją kolej w Kit-Katowym konkursie :)

Po zabawie przyjechały do nas panie z centrali Yasiumi z Kalisza i na dwóch wybranych modelkach zaprezentowały dwa ciekawe zbiegi oferowane w instytutach w całej Polsce. 
Pierwszy zabieg Sentaku- herbaciany, zaczął się od filiżanki zielonej herbaty i kąpieli stóp. Zabieg obejmował herbaciany peeling, maskę z trzema rodzajami herbat i elektrosauny. Miało to zapewnić działanie detoksykujące, antyoksydacyjne i przeciwzapalne. Po masce został wmasowany nawilżający balsam. Temu zbiegowi poddała się Magda z bloga I love dots
W międzyczasie delektowaliśmy się zieloną herbatą i ciasteczkami z wróżbą.

Następnie Ola HeyItsAlexK została poddana zbiegowi na twarz o nazwie Shido - ryżowe orzeźwienie. Polegał on na dwustopniowym oczyszczaniu twarzy, peelingu i nałożeniu maski ryżowej.
Obie dziewczyny były bardzo zadowolone.

Na koniec zrobiłyśmy sobie zdjęcie grupowe na pięknym patio i udaliśmy się na obiad w stylu azjatyckim. Wieczorem czekała nas jeszcze zabawa, ale to już pozostanie między nami.Od marki Yasumi dostaliśmy także pięknie wyglądające boxy z kosmetykami. Jednak opiszę je po przetestowaniu :) Pokażę Wam prezenty ufundowane przez Patrycję <3


Całe spotkanie było zorganizowane na najwyższym poziomie, jestem bardzo wdzięczna Patrycji za zaproszenie i wszystkie upominki. Cieszę się, że mogłam po raz kolejny uczestniczyć w azjatyckim spotkaniu. Byłam gościem na pierwszej edycji w Sopocie i możecie zobaczyć jak ono przebiegało
Jestem pod wrażeniem i zarazem pełna podziwu dla Patrycji, która ogarnęła to sama i to z takim rozmachem.

W spotkaniu uczestniczyli:
- Organizatorka Patrycja Interendo
- Michał z Twoje żródło urody
- Ola HeyItsAlexK
- Ola Wroobela
- Karolina Do połowy pełna
- Ania Kolorowy kraj
- Inga Black Liner
- Magda I love dots
- Monika Candymona
-  Kasia My Skin Story
- Ja Takie moje oderwanie

Zdjęcie grupowe pochodzi od Moniki

Mam nadzieję, że uda mi się uczestniczyć w kolejnych edycjach, jeśli będą, bo są to niepowtarzalne klimaty :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz