8 września 2018

Goose Creek Candle Sweet Petals


To było chyba pierwsze lato, kiedy nie miałam ochoty palić wosków i świec. Upały dały się we znaki, więc dodatkowe zapachy działały na mnie drażniąco.
Teraz zrobiło się chłodniej i z wielką radością wyciągnęłam swoje zapasy gromadzone namiętnie podczas zakupów w Pachnącej Wannie
Sampler Sweet Petals pojawił się w sklepie na krótko, ale udało mi się go zdobyć. Na chwilę obecną można kupić wosk i dużą świecę, oraz fireflies - małą świeczuszkę, którą podobnie jak sampler, można palić pokruszoną jako wosk w kominku lub jako świeczkę. Świetna opcja, aby poznać zapach, a nie nadwyrężyć portfela.


Sampler Sweet Petals ma śliczny fioletowy kolor i zapach bardzo wiosenny. Jest to kompozycja kwiatowo-owocowa z wyczuwalnymi nutami bzu, jaśminu, kwiatu pomarańczy, kokosa i porzeczki.
Zapach bardzo ładny, nie przytłaczający, lekko perfumowany. Płatki kwiatów opadają z bukietu roztaczając słodki, przyjemny i kwiatowy zapach. Nie ma tu nut zielonych, typowych dla kwiaciarni, ale urzekająca mieszanka  świeżo zerwanych kwiatów dopiero umieszczonych w wazonie. Tak kojarzy mi się wiosna, do której niestety znów trzeba długo czekać.Jeśli czytacie moje wpisy dłuższy czas, to doskonale wiecie, że samplery zawsze palę jednocześnie w kominku i jako świeczkę. Moc jest wtedy bardzo dobra, zapach mocno wyczuwalny, a w tym przypadku intensywny, ale nie do bólu. Polecam.
W Pachnącej Wannie kupicie wosk, fireflies i dużą świecę Dla każdego coś dobrego :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz