24 października 2018

Tumbler Indigo Falls Goose Creek Candle


Tak, jak niedawno zapowiadałam, na blogu będzie mocno pachniało w najbliższym czasie. W PACHNĄCEJ WANNIE pojawia się tak dużo nowości, że ciężko nadążyć. Czasem żałuję, że mam tylko jeden nos xD

Dzisiaj przedstawiam Wam duży tumbler INDIGO FALLS od Goose Creek Candle. 
Jest to nowy zapach 2018 z limitowanej edycji.

Świece Goose Creek Candle wyposażone są w dwa knoty, które zapewniają szybkie i łatwe rozgrzanie świecy i roztopienie wosku aż do ścianek z jednoczesnym doskonale wyczuwalnym, mocnym aromatem. Knoty są specjalnie zaprojektowane tak aby świeca nie wypalała się za szybko co pozwala na cieszenie się pięknym zapachem przez 110 godzin.


 Ciemnofioletowy kolor wosku nadaje jej powagi, a etykieta przedstawia kaskady spływające z wysokości. Zdecydowanie da się tu wyczuć chłodne i rześkie nuty wody, powiew morskiej bryzy przynoszący zapach egzotycznych kwiatów. Wyobrażam sobie spacer po dżungli w tropikalnym kimacie i nagle owiewa nas chłodny powiew świeżego powietrza zapowiadający spotkanie z wodospadem. Nie jest to jednak typowy wodny świeżak, bo jest w nim trochę piżmowej mydlanej nuty. Zapach nie jest męczący, a w pomieszczeniu pachnie czystością.Moc jest bardzo dobra, świeca pali się równomiernie, nie kopci i szybko tworzy basen. Lubię tego rodzaju szklane opakowania, ponieważ mogę je później wykorzystać jako wazon lub świecznik . Gruba świeca włożona do środka wygląda bardzo klimatycznie.

Indigo Falls  w formie dużego tumblera dostępny jest na stronie Pachnącej Wanny w cenie 99zł.


1 komentarz:

  1. Świetna świeca! Uwielbiam ten zapach, ponieważ jest bardzo delikatny i pomaga mi się zrelaksować po ciężkim dniu pracy. Ostatnio niestety mam bardzo dużo na głowie, więc takie formy odpoczynku bardzo mi pomagają. Przykładowo w przyszłym tygodniu idę na warsztaty "radykalna szczerość".

    OdpowiedzUsuń